CategoriesBez kategorii

Okna – wysoki standard deweloperski

Wiemy jak ważną składową dzisiejszego budżetu gospodarstwa domowego są stałe koszty.

W związku z tym, aby zmniejszyć koszty utrzymania i zwiększyć energooszczędność naszych budynków zdecydowaliśmy, przygotować instalację w budynkach pod fotowoltaikę oraz zastosować okna o podwyższonych parametrach ochrony cieplnej. Na naszym osiedlu Avior Park średni współczynnik termiczny dla okien wyniesie 0,75 W/m2K. Najważniejszymi cechami okien będą: system 6-komorowy, system 3-uszczelkowy, szklenie pakietami z ciepłą ramką, okucie w standardzie wyposażone w 6 punktów antywyważeniowych. Nadto producent informuje, iż okna które będą montowane na naszej Inwestycji, rekomendowane są do budownictwa energooszczędnego.

Ważnym elementem, który ma wpływ na użytkowanie okien jest również proces produkcji. Okna wykonane z najlepszych systemów i okuć nie będą produktem z najwyższej półki, jeżeli nie będą produkowane w wysoce wyspecjalizowanych parkach maszynowych. My postawiliśmy na jakość, więc okna dla naszej inwestycji produkowane będą, u jednego z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie.

Jednocześnie zwracamy Tobie uwagę, iż wiele obecnie realizowanych inwestycji deweloperskich, może być realizowana na starych warunkach izolacyjności cieplnej przegród, tj.  dla okien współczynnik przenikania ciepła wynosi 1,1 W/m2K. Dopiero inwestycje, których wszczęcie postępowania o pozwolenie na budowę rozpoczęło się w 2021 roku, są zobligowane do uzyskania współczynnika przenikania ciepła dla okien mniejszego, bądź równego 0,9 W/m2K.

Dobre okna, to rzeczywista oszczędność w portfelu właściciela domu oraz dla środowiska na wiele lat.

CategoriesBez kategorii

Rozpoczęcie budowy

Miło nam poinformować, że wraz z odejściem zimy rozpoczęliśmy proces budowlany naszej inwestycji Avior Park. Poniżej mogą Państwo zobaczyć stan zaawansowania na dzień 1 marca 2021 r.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą inwestycją.

CategoriesBez kategorii

PROMOCJA do 15.02.21

Od dnia dzisiejszego, do 15.02.21, cześć nieruchomości z naszej oferty została objęta rabetem w wysokości 20 000 zł. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Poniżej link do jednej z ofert objętej promocją:

LOKAL D2

CategoriesBez kategorii

Wizualizacja wnętrz

Mamy świadomość, że kupno nieruchomości, gdy nie można wejść do środka, nie jest łatwe, dlatego aby ułatwić naszym klientom wyobrażenie sobie, jak może wyglądać ich wymarzony salon z wyjściem do ogrodu, czy też sypialnia przygotowaliśmy przykładową aranżacje.

Jeśli możemy jeszcze jakoś pomóc, zapraszamy do kontaktu.

CategoriesBez kategorii

Akustyka, czyli podwójna ściana między lokalami.

Dużym atutem zakupu lokalu w zabudowie bliźniaczej, jest nabycie namiastki domu oraz tylko jeden sąsiad za ścianą. Niewątpliwie wpływa to na komfort mieszkania, szczególnie jeśli tego sąsiada nie słychać. Aby zapewnić jak najlepszą akustykę, w naszej inwestycji budujemy podwójną ścianę między lokalami, co nie jest standardem na rynku. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze swojego przyszłego, wymarzonego miejsca do życia.

 

CategoriesBez kategorii

Pozwolenie na budowę

W dniu 5.01.2021 roku, otrzymaliśmy ostateczne pozwolenie na budowę, dzięki czemu zgodnie z planem możemy rozpocząć budowę inwestycji Avior Park w miejscowości Pogórze. Wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w kameralnej inwestycji niedaleko Gdyni, zapraszamy do zakładki “inwestycje” oraz zachęcamy do kontaktu z opiekunem oferty.